Історія ДНЗ №7 " Золотий ключик"/Files/images/IMG_8406.jpg

Дошкільний навчальний заклад №7 « Золотий ключик» розпочав свою роботу з грудня 1989 року. Він розташований в центрі міста по вулиці Генерала Тхора,40.

Дитячий садочок був збудований для маленьких конотопчан робітниками заводу « Червоний металіст». Простора та світла, одна з найкращих будівель у місті, оформлена та обладнана за всіма вимогами часу, не може не привернути до себе уваги. Першою завідуючою була Манік Валентина Михайлівна.

З 2007 року колектив очолила молода, творча, ініціативна завідуюча Рижкова Наталія Анатоліївна, яка продовжує традиції та прагне до осучаснення закладу.

З вересня 2013 року у ДНЗ функціонує 15 груп, у яких виховується 309 дітей, з них : 5 груп для дітей раннього віку, 4 групи дітей молодшого віку, 4 групи дітей дошкільного віку, 2 логопедичні групи. У садочку працюють кваліфіковані спеціалісти: вихователь-методист, практичний психолог, вихователі, вчителі-логопеди, музичні керівники, медсестри, фізкерівник, лікар-педіатр. Для всебічного розвитку дошкільнят в закладі діють музичний та фізкультурний зали, кімната-музей « Світлиця», кімната ОБЖД, медичний кабінет.

Життя у дошкільному закладі змістовне й цікаве як для дітей, так і для їх батьків, які є учасниками та гостями спільних заходів: розваг, свят, колективних переглядів, занять тощо.

Дошкільний заклад тісно співпрацює із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №5. Стало доброю традицією педагогами закладів проводити спільні свята, конкурси, екскурсії, взаємовідвідування занять та уроків.

Колектив педагогів та вихованці закладу є активними учасниками міських та обласних конкурсів, виставок, на яких неодноразово отримували призові місця, а саме:

вихователь Топчієва І.Г. – « Вихователь року -2009»;

музичний керівник Гаврилюк Л.І.- « Творча людина року -2010».

У 2011році « Золотий ключик» брав участь в обласному конкурсі « У садочку, як у віночку» де виборов почесне ІІІ місце та був відзначений цінними подарунками.

Вихованка ДНЗ Мішеніна Анастасія, зайняла І місце в музично-телевізійному конкурсі юних виконавців « Срібний дзвоник Конотопу» під керівництвом музичних керівників Гаврилюк Л.І. та Лавриненко А.А.

У 2014році « Золотий ключик» брав участь в обласному конкурсі " Літнє оздоровлення" де виборов почесне ІІ місце .

Колектив дошкільного закладу «Золотий ключик» працює творчо та з натхненням, підбираючи ключик до серця кожного малюка.

Кiлькiсть переглядiв: 368

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930